Power Yoga + Stott Pilates

- Na hodině se klade důraz na pomalé a důkladné protahování celého těla, posilování ochablých svalů a hlubokého stabilizačního systému. Naučíme vás cvičit správně a vnímat u toho své tělo. Naučíme vás cviky, které můžete cvičit doma i v kanceláři, cviky v různých stupních obtížnosti a rozmanitosti. Budeme cvičit s použitím správného dýchání a sebeuvědomění. Lekce začíná pozvolným protahováním, pak přejdeme na jógové ásany a sestavy, Pilates cviky, posilování a balanční cviky a skončíme závěrečnou relaxací případně výukou technik jógového dýchání. A protože jsme v tanečním studiu, mohu nabídnout v případě vašeho zájmu též ochutnávku Dance-jógy.

 

- Tento kurz je určen pro ženy i muže, kteří nemají žádné zkušenosti s yogou, kurz je doporučován starším osobám, jinak bez omezení věku a je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny. 

- Chcete-li se přihlásit do kurzu, využijte prosím náš rezervační systém,
viz OPEN CLASS - PO - 2.10. / OPEN CLASS - PO - 9.10.KURZ - PO - od 16.10.

 

O nás

Schola Artist je nové taneční studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem.

Chceme vám nabídnout to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno
+420 776 890 607
+420 739 433 844
info@studioartist.cz

č. bank. účtu: 2601195164/2010