Zouk / Lambazouk

S Jitkou Hůlkovou a Jirkou Novákem

Taneční lekce jsou určeny pro jednotlivce, kteří se chtějí naučit tančit v páru, nebo i pro páry, které se chtějí přiučit novému tanečnímu stylu.
Rádi bychom vám předali své zkušenosti a nadšení z úžasného zouku a lambazouku, tanečních stylů, které pocházejí z Brazílie. Pro tento tanec dýcháme! Přijďte podlehnout této závislosti i vy.

Ve výuce se zaměřujeme na technickou část, kdy si vysvětlujeme co je to taneční rám, jak s ním pracovat, probíráme základní kroky a figury, které následně propojujeme v celek. Dále je důležité rozpoznat beaty, na které se zouk a lambazouk tančí, hudební modifikace a zároveň i změny ve stylu tanců. Hudba chytne jistě každého, může být populární, vážnější, streetová,  pomalá i rychlá.

Hlavním znakem těchto tanců jsou krouživé i prudší pohyby hlavou a vlasů, které následně tvoří nádherné efekty. Technika provedení je vždy důsledně vysvětlena, aby se předešlo zranění. Při výuce se snažíme o uvolněnou atmosféru, aby nás to hlavně všechny bavilo a užívali jsme si krásných momentů v objetí partnera při tanci. Proto rádi během lekce i zavtipkujeme. Mimo jiné seznamujeme kurzisty i s historií vzniku těchto tanců a odkážeme na taneční videa celebrit těchto stylů pro další inspiraci.

Brazilský zouk i lambazouk jsou vysoce návykové a jen co k nim přičichnete, už vás nepustí.

 

- Tento kurz je určen pro ženy i muže, všech pokročilostí! Kurz je vhodný pro studenty i pracující a je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny.

- Chcete-li se přihlásit do kurzu, využijte, prosím, náš REZERVAČNÍ SYSTÉM.

PODZIMNÍ SEMESTR: začíná vždy 2. týden v září
 JARNÍ SEMESTR: začíná vždy 2. týden v únoru

! V případě že si nevíte rady volejte, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. !

 

O nás

Schola Artist je  taneční studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem.

Chceme vám nabídnout to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno

+420 776 890 607
+420 739 433 844

info@studioartist.cz

Ing. Lenka Kolářová

Dřevařská 805/24
Brno, 60200

IČO: 01200232

č. bank. účtu: 2601195164/2010

Pavel Kolář Dis.

Dřevařská 805/24
Brno, 60200

IČO: 07064721

č. bank. účtu: 2301430767/2010