O lektorech:

Romain:

S jógou jsem se poprvé setkal ve svých 12 letech. Od té doby uplynulo už 18 let a na své cestě poznáním jsem vyzkoušel různé jógové školy, věrný jsem však zůstal ashtanga józe. Spojení síly, flexibility, dechu, masáže, hravosti, ale i spojení mužského a ženského principu, které pro mě akrojóga představuje, mi ale učarovalo na první pohled a zanedlouho jsem dostal příležitost ji vyučovat. Jako profesionální masér, člověk vzdělaný a pracující v přírodních vědách a technologiích se širokou škálou zájmů v (nejen) východních filozofiích, spiritualismu, kultuře a hudbě nabízím binokulární pohled na tělo, pohyb a život jako takový. Věřím, že k udržení zdraví a spokojenosti je potřeba neustále dosahovat rovnováhy, a to nejen v materiální, fyzické, ale i abstraktní, duševní rovině žití. Cítím totiž, že akrojóga může nabídnout více, než schopnost provést náročné pozice k prezentaci na večírcích nebo sociálních sítích, ale i vybudovat a posílit důvěru mezi partnery, naučit se společně neverbálně komunikovat a vnímat jeden druhého na úplně jiné úrovni, než jste byli doposud zvyklí. A to Vám ve svých hodinách prostřednictvím akrojógy nabízím. 😊

 

ACROYOGA – o lekci:

Akrojóga je fyzická praxe kombinující prvky jógy, párové akrobacie a dotekové terapie. Správné a bezpečné provedení pozic a přechodů vyžadují sílu, flexibilitu, ale také důvěru obou – jak báze, tak letce. Naše lekce jsou koncipované tak, aby budovaly a posilovaly  každý z těchto aspektů a nabídly tak svým praktikantům komplexní a funkční obraz, a tak jim umožnily i samostatnou praxi.

 

STRUKTURA LEKCE:

Každá lekce začíná rozehřátím dynamickou lokomocí a pozdravy slunce. Následuje uvolnění a párová kalibrace. V hlavní části lekce jsou praktikanti seznamování nejprve s jednotlivými pozicemi (dle úrovně pokročilosti párů) a teprve poté s možnostmi přechodů mezi nimi. Na konec lekce přichází zasloužené uvolnění a partnerská masáž.

O nás

Schola Artist je novocirkusové studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem. Naše studio je s vámi již od roku 2017. Každoročně se u nás učí stovky klientů, převážně dětí v malých skupinách, tak abychom zajistili individuální přístup a kvalitu výuky.

Stále vám nabízíme to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno

+420 776 890 607
+420 739 433 844

info@studioartist.cz

Ing. Lenka Kolářová

Neužilova 686/4
Brno, 62500

IČO: 01200232

č. bank. účtu: 2601195164/2010

Schola Artist s.r.o.

Hybešova 18
Staré Brno, 60200

IČO: 11936070

č. bank. účtu: 2402056444/2010