Akrojóga / AcroYoga

 

Na našich hodinách acroyogy se dostanete do pozic, o kterých se vám možná ani nesnilo. Co se zpočátku zdá neproveditelné, časem půjde jako nic a to díky rozvoji přirozené síly, flexibility, párové souhry i důvěry. Cílem i prostředkem k dosažení těchto dovedností je i dobrá nálada, úsměv na tváři a hodnotně strávený volný čas.

 Dynamická pojetí acroyogy umožňuje rozpohybovat jednotlivé pozice a spojovat je do různých kombinací. Nebudeme se držet jen při zemi a hlavou vzhůru, ale zkusíme také překonat obavy a prohlédnout na svět a ostatní z "ptačí" perspektivy.

Může dorazit naprosto kdokoliv, není potřeba žádný předchozí trénink, cvičení jógy ani gymnastické zkušenosti. Rovněž přijít s partnerem není nutné, na lekci poznáte nové kamarády, se kterými můžete cvičit. Skladba lekce bývá dobře vyvážená, tak abychom respektovali možnosti vlastních těl. Nacvičovat budeme pozice od nejlehčích, tak abyste na vše stačili. V přítomnosti zkušených lektorů se opravdu nemáte čeho obávat, úroveň prvků je vždy vhodně uzpůsobena skupině. Můžete se těšit na krásné neobyčejné zážitky, spoustu srandy (časté záchvaty smíchu), trénink těla a svalů, rozvoj komunikace a vztahů. Zkuste létat a nebude se vám chtít přestat.

 

- Tento kurz je určen pro ženy i muže, kteří nemají žádné zkušenosti s jógou, je vchodný jak pro studenty, tak pracující a je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny.

- Chcete-li se přihlásit do kurzu, využijte, prosím, náš REZERVAČNÍ SYSTÉM.

PODZIMNÍ SEMESTR: začíná vždy 2. týden v září
 JARNÍ SEMESTR: začíná vždy 2. týden v únoru.

! V případě že si nevíte rady volejte, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. !

 

O nás

Schola Artist je novocirkusové studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem. Naše studio je s vámi již od roku 2017. Každoročně se u nás učí stovky klientů, převážně dětí v malých skupinách, tak abychom zajistili individuální přístup a kvalitu výuky.

Stále vám nabízíme to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno

+420 776 890 607
+420 739 433 844

info@studioartist.cz

Ing. Lenka Kolářová

Neužilova 686/4
Brno, 62500

IČO: 01200232

č. bank. účtu: 2601195164/2010

Schola Artist s.r.o.

Hybešova 18
Staré Brno, 60200

IČO: 11936070

č. bank. účtu: 2402056444/2010