Taneční průprava pro děti

Kurz pro děti do 6-ti let. Lekci začneme zahřátím na hudbu formou hry, následuje “technická část”, kde se děti postupně naučí taneční prvky, ale vše veselou formou, potom se naučíme krátkou sestavičku na specifickou písničku pro rozvíjení paměťových schopností a nakonec zaskotačíme na různé známé písničky nebo si zahrajeme hry. Lekce vždy upravíme dle situace, věku a šikovnosti dětí. Dbáme na individuální přístup.

 

Taneční průprava pro děti (4-5 let)

Kurz pro děti do 5 let. Lekci začneme zahřátím na hudbu formou hry, následuje protažení a “technická část”, kde se děti postupně naučí taneční prvky, ale vše veselou formou, potom se naučíme krátkou sestavičku na specifickou písničku pro rozvíjení paměťových schopností a nakonec zaskotačíme na různé známé písničky nebo si zahrajeme hry. Lekce vždy upravím dle situace, věku a šikovnosti dětí. Dbám na individuální přístup a aktuální náladu dětí.

 

- Tento kurz je určen pro dívky a chlapce, ve věku 4 - 5 let. Kurz je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny.

- Chcete-li se přihlásit do kurzu, využijte, prosím, náš REZERVAČNÍ SYSTÉM.

JARNÍ SEMESTR: začíná vždy 2. týden v září
PODZIMNÍ SEMESTR: začíná vždy od začátku února.

! V případě že si nevíte rady volejte, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. !

 


 

Taneční průprava pro děti (6-8 let)

Lekci začínáme zahřátím a pořádným protažením, pokračujeme naučením tanečních prvků, které následně zakomponujeme do krátké sestavy. V průběhu lekce budeme tančit, protahovat a posilovat, ale vše veselou a hravou formou. Na hodinách se učíme krátké tanečky na specifickou písničku pro rozvíjení paměťových schopností a nakonec zaskotačíme na různé známé písničky nebo si zahrajeme hry. Dbám na individuální přístup a aktuální náladu dětí.

 

- Tento kurz je určen pro dívky a chlapce, ve věku 4 - 6 let. Kurz je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny.

Chcete-li se přihlásit do kurzu, využijte, prosím, náš REZERVAČNÍ SYSTÉM.

JARNÍ SEMESTR: začíná vždy 2. týden v září
PODZIMNÍ SEMESTR: začíná vždy od začátku února.

! V případě že si nevíte rady volejte, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. !

 

 

 

 

 

O nás

Schola Artist je novocirkusové studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem. Naše studio je s vámi již od roku 2017. Každoročně se u nás učí stovky klientů, převážně dětí v malých skupinách, tak abychom zajistili individuální přístup a kvalitu výuky.

Stále vám nabízíme to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno

+420 776 890 607
+420 739 433 844

info@studioartist.cz

Ing. Lenka Kolářová

Neužilova 686/4
Brno, 62500

IČO: 01200232

č. bank. účtu: 2601195164/2010

Schola Artist s.r.o.

Hybešova 18
Staré Brno, 60200

IČO: 11936070

č. bank. účtu: 2402056444/2010